daivos dirbtuvėlė

Kalėdinių dovanų karštinė prasideda. Kokios originalios dovanos populiarios šiemet?

Kalėdinių dovanų karštinė prasideda. Kokios originalios dovanos populiarios šiemet?

Pagaliau į Lietuvą atkeliavo tikra žiema su baltomis snaigėmis ir šventine nuotaika. Nors iki didžiųjų metų švenčių lieka dar kelios savaitės, tačiau tie, kuriems nepatinka paskutinę dieną lakstyti po parduotuves, stovėti milžiniškose eilėse ir „rautis plaukus“ iš nevilties dėl nerastų dovanų, jau pradeda mąstyti apie jas. Tačiau, kaip nustebinti artimuosius? Juk pirkti visiems vienodus ir masiškai prigamintus niekučius taip neoriginalu. Daug mieliau po Kalėdų eglute rasti kažką tokio, ko kiti neturi ir pagaminto būtent Jums. Ir tai nebūtinai turi būti kažkas brangaus. Originalias dovanas, nepriverčiant „verkti“ savo piniginių, galima įsigyti ir pas mūsų rajono verslininkus, kurie šiuo šventiniu laikotarpiu virsta tikrais Kalėdų Senelio padėjėjais.

Ką padovanoti vaikams?

„Minkštas rankų darbo pliušinis žaislas, ant kurio išsiuvinėtas vaiko vardas ar kitas užsakovo pageidaujamas paveiksliukas, šiuo metu yra bene pati populiariausia prekė originalių dovanų elektroninėje parduotuvėje www.daivosdirbtuvele.lt“ – sako mūsų rajono verslininkė Daiva. Jos rankų darbo žaislus, papuošalus, siuvinėtus drabužius ir kitas originalias dovanas tikriausiai jau ne vienas esate matę įvairiose mugėse ar elektroninėje parduotuvėje.

„Taip pat labai populiarios yra rankų darbo gamybos gumytės ir lankeliai plaukams, kurias savo mažosioms princesėms mamos ir tėveliai tiesiog graibste išgraibsto“ – apie populiariausias prekes ir dovanas pasakoja verslininkė.

Kokias dovanas dovanoti tėvams, seneliams ir tėvams?

Gauti dovanas smagu ne tik patiems mažiausiems, bet ir vyresniems. Juk kartais ir maža, tačiau su meile ir išskirtinai jums pagaminta originali dovana, gali būti ne vien tik brangus prisiminimas, bet ir praktiškai panaudotas daiktas. „Šiais metais elektroninėje parduotuvėje www.daivosdirbtuvele.lt ypač populiarios ir praktiškos dovanos. Ypač daug tenka gaminti siuvinėtų rankšluosčių su ateinančių metų simboliu. Klientai noriai juos perka savo mamoms ir senelėms. Ši prekė taip pat populiari ir tarp moterų, kurios perka dovanėles savo draugėms“ – tikino Daiva.

Tiems, kurie taip pat nori šiais metais būti originalūs ir savo artimiesiems bei draugams padovanoti kažką tokio, ko jie tikrai neturi, siūlome apsilankyti elektroninėje parduotuvėje www.daivosdirbtuvele.lt. Be jau minėtų pliušinių rankų darbo žaisliukų, siuvinėtų rankšluosčių bei drabužių, čia taip pat rasite ir kitų originalių dovanų. Tad nelaukite paskutinės minutės, nes Kalėdų Senelio padėjėjai jau dabar dirba be poilsio, kad tik spėtų įvykdyti jūsų užsakymus ir suteikti džiaugsmo jūsų artimiesiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis